E fundit! Një person ndërron jetë në një lokal të Tiranës

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 14.01.2022, 20:48

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Policia njofton se një 70-vjeçar me iniciale E.M. ka ndërruar jetë në një lokal në zonën e Freskut. Bëhet me dije gjithashtu se nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

Njoftimi i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 14.01.2022, te Fresku, në një lokal, ka ndërruar jetë shtetasi F. M., 70 vjeç. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të ngjarjes.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit