Beatrix flet pas puthjes me Donaldin: A dukej bukur?

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 02.12.2021, 23:51

Gjatë kohës që po zhvishej, Beatrix ka folur me Einxhel në lidhje me Donaldin, ku i rrëfeu ndjesitë dhe u shpreh se ka frikë të shkojë aty ku ndodhet Donaldi pasi nuk do mundet të shkëputet dot prej tij.

Pasditja e sotme ishte edhe “kurorëzimi” i afrimitetit që është parë mes tyre, pasi Donaldi dhe Beatrix shkëmbyen puthjen e parë në buzë. Ata kanë shfaqur hapur pëlqimin për njëri-tjetrin dhe shumë nga fansat mendojnë se në BBV është krijuar çifti i parë.

Pjesë nga biseda e Beatrix me Einxhel:

Beatrix: A dukej bukur?

Einxhel: Po shumë e bukur, shumë romantike.

Beatrix: Nuk e prisja. E humba.

Einxhel: Shumë keni duruar.

Beatrix: E dija që do ndodhte. Kam frikë të iki andej se nuk do i shkëputem dot.

Einxhel: Kaq shumë të pëlqen ë?

Beatrix: Po.

Einxhel: Sa më bëhet qejfi, sa do të doja të dashurohesha dhe unë.

Beatrix: E ke parasysh kur mendoj kushërirat, shoqërinë që e ke parasysh…

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit