JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Njihuni me shqiptaren në Amerikë që “marton” beqarët
Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 21/10/2021 9:31

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një shqiptare po “msitnon” çiftet në rrjete sociale.

Brikena për ATV, ka thënë se ka bashkuar rreth 40 çifte.

Lidhjen me e parë mes një çifti të mundshëm, ajo e bën në Tik Tok, dhe thotë se kjo ka filluar që nga koha e pandemisë.

Brikena jeton në Amerikë.