JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Fero ka një mesazh për të rinjtë: Mos u merrni me gjëra të paligjshme
Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 13/09/2021 22:39

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pak ditë më parë, Prive ka qenë prezente në gjykimin e Feros ku solli edhe një material.

Përveç detajeve që mund t’i ndiqni në videon më poshtë e cila tregon se çka ndodhi brenda pallatit të drejtësisë, Fero jep edhe një mesazh për të rinjtë.

Pos tyre, artisti flet për familjen dhe vajzën e tij e cila erdhi pak muaj më parë në jetë.