JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Alex Rodriguez pas ndarjes me Jennifer Lopez: Nuk ishte gjë në shtrat
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 02/08/2021 18:34

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Alex Rodriguez duket se ende nuk e ka kaluar dot ndarjen nga Jennifer Lopez. Aq më tepër tani që e sheh të lumtur me Ben Affleck. Kjo duket pasi ai nuk po flet mirë për të. Së fundmi Alex Rodriguez ka zbuluar detaje nga lidhja e tij me këngëtaren, ku ka thënë se kjo e fundit nuk është gjë në shtrat. Sipas mediave të huaja, Alex dhe Jennifer e kishin humbur shkëndijën e tyre dhe rrallë kanë kaluar momente intime përpara se të vendosnin të ndaheshin.

Madje burimet tregojnë se çifti hiqej si i dashuruar para kamerave dhe së në shtëpi flinin në dhoma të ndara. Ndër të tjera, Rodriguez ka thënë se Jennifer i dukej si Mbretëresha e Akullit dhe i vjen keq për mashkullin që ajo po del.