JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Humb jetën në mënyrë misterioze ish-banori i “Big Brother”, ishte zhdukur prej 2 javësh
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 25/11/2020 19:19

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Haevy D (Colin Newell) një ish-banor i “Big Brother Celebrity” në Mbretërinë e Bashkuar ka humbur jetën në rrethana misterioze.

Një mik i 47-vjeçarit konfirmoi lajmin se Haevy ishte ndarë nga jeta, ndërkohë sipas mediave britanike ai ishte zhdukur prej disa javësh nga rrjetet sociale dhe kishte njoftuar mikun e tij se merrte vazhdimisht kërcënime për jetën.

“ Disa njerëz më marrin vazhdimisht në telefon, më shkruajnë në whatsapp çdo pesë minuta. Nuk e di çfarë kanë dhe pse më shqetësojnë”, tha miku i Havey.

Autoritetet britanike po punojnë për bardhjen e plotë të rrethanave të vdekjes së 47-vjeçarit.

Sakaq miku i tij aktori Nick Nevern shkroi në Twitter se Haevy e jetoi jetën ashtu si dëshiroi. “Jam shumë i tronditur dhe i trishtuar njëkohësisht kur dëgjova për vdekjen e mikut tim, Heavy Hevayd. E jetove jetën ashtu siç dëshiroje”!