JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Ai i shkruajti, kush është bukuroshja që ia la “seen” Cristiano Ronaldos?
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 28/12/2019 8:40

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ai është kthyer në jnë makineri të fitimit të parave. është mjaft i suksesshmën në çdo drejtim, aq sa shumë femra nuk e kanë aspak problem që është i martuar e madje, edhe baba i disa fëmijëve.

Mirëpo, teksa shumë vajza nxitojnë t'i shkruajnë yllit aktual të Juventusit, Cristiano Ronaldo, edhe ai nuk nguron të kthejë përgjigje, apo t'i shkruajë atyre bukurosheve që i bëjnë përshtypje. E tillë është bukuroshja ruse Viktoria Odintcova, e cila tha se Ronaldo i dërgoi mesazh për tu njohur me të, por ajo ia la "seen". Vajza shton se ia fshiu fare mesazhin që futbollisti i kishte dërguar.

Ajo rrëfen:

Pak kohë më parë, Cristiano Ronaldo më shkruajti mesazh privat në "Instagram", por unë nuk iu përgjigja, madje e fshiva mesazhin. Sigurisht që nuk i dhashë një shans të vetëm. Njoh vajza të tjera të cilave ai i shkruajti, kështu që menjëherë kuptova se si ishin gjërat dhe çfarë ai dëshironte të bënte”.

Një deklaratë që mund të sjellë pasoja në raportin e Ronaldos me partneren aktuale të tij, Georgina Rodriguez, edhe pse bëhet fjalë për shumë vite më parë.

***

Burim: TGCom|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania